Ćmielów Design Studio

Ćmielów to najstarsza polska fabryka porcelany. W Look Inside znajdziecie obiekty z oferty Ćmielów Design Studio, które powstają przy współpracy ze sławnym studiem projektowym Modus Design Marka Cecuły. 

New Atelier

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich serwisów obiadowych, zaprojektowany przez Marka Cecułę z Modus Studio. Doceniony przez twórców Galerii Wzornictwa Polskiego w Muzeum Narodowym w Warszawie.
Każdy element dostępny jest w trzech kolorach, zielonym, czerwonym i niebieskim. Projektując kolekcję New Atelier, Marek Cecuła chciał stworzyć prosty, nowoczesny i uniwersalny serwis, sprzedawany w przystępnej cenie dla przeciętnego polaka.

Blue Line

Nasz absolutny bestseller – elegancki serwis Blue Line, każdy element jest ręcznie wykończony kobaltową obwódką, która nadaje charakter i wpisuje się w filozofię Hand Touch studia Modus Design.
W naszym sklepie oferujemy sześcioosobowy serwis w atrakcyjnej cenie. Dopełnić go można talerzykami deserowymi, filiżankami i wielkim, okrągłym półmiskiem na środek stołu.

 

Touch of Blue

Wyjątkowy serwis w ofercie Ćmielów Design Studio – jego elementy są ręcznie maczane w kobalcie, co daje rzeczony efekt “dotyku błękitu”. Na realizację większych zamówień trzeba czasem dłużej poczekać, ale efekt na stole jadalnianym jest tego wart. Autorem porjektu jest Marek Cecuła i Daga Rogers.

Kiwi jedzące

kiwi jedzace - figurka ćmielów

Kiwi śpiące

kiwi śpiące - figurka ćmielów

Kiwi stojące

figurka ćmielów kiwi stojące

Większość przedstawionych produktów możecie obejrzeć w naszym sklepie stacjonarnym na Wileńskiej 21 na warszawskiej Pradze. Zapraszamy!