Darmowy paczkomat powyżej 100 zł

Paynow / BLIK / PayPal

Bestsellery

Szklana Ryba PRL

5: Ryby

Szklana ryba ustawiana na kineskopowym telewizorze to niedłączny atrybut mieszaknia z czasów PRL. Dziś motyw ryby jest jednym z waszych ulubionych – wszelkie ryby wyprzedają się błyskawicznie! Ozdobny talerz z rybą na ścianę, karafka – ryba z małymi rybkami – kieliszkami, czy wyrafinowa porcelanowa ryba durnostojka – wyobraźnia projektanów nie ma granic!

4. Porcelanowe filiżanki

Klasyczny zestaw śniadaniowy składający się z talerzyka, spodka i filiżanki to jeden z najlepszych pomysłów na prezent dlka bliskiej osoby. Wybór w naszym sklepie zawsze jest szeroki: od klasycznej filiżanki Rosenthal, do op-artowych szaleństw lat 90tych!

Plakaty warszawskie w Look Inside

3. Plakaty warszawskie

Dostępne tylko u nas plakaty zaprojektowane przez Janka Rygiela znalazł się na trzecim miejscu naszego zestawienia. Ozdobiły nie jeden salon czy pokój dziecka zafascynowanego komunikacją miejską, wiele warszawskich biur a także restauracji i kawiarni. Nasze plakaty zawsze są trafionym prezentem na parapetówkę i każdą inną okazję!

2. Dewocjonalia

Wszelkiego rodzaju dewocjonalia schodzą u nas jak świeże bułeczki! Od kilku lat sprzedajemy kultowe już świeczki Maryjki od La Flamme Candles, powodzeniem cieszą się talerze na ścianę z wizerunkiem Maryi lub świętych, staramy się też zawsze mieć w ofercie starą gipsową figurę Maryi. O dziwo, najbardziej rozchwytywane są wszelkie gadżety z Janem Pawłem II!

1. Wazony vintage

Wazon zawsze sprawdza się jako uniwersalny prezent. W naszym sklepie zawsze znajdziecie odpowiedni wazon dla każdej osoby. Elegancki porcelanowy wazon z klasycznymi zdobioeniamii szalony, kolorowy ceramiczny wazon Scheurich z lat 70tych. Artystyczne szkło dmuchane polskich projektantów i skromne fajansowe wazoniki z Włocławka.

Darmowy PACZKOMAT InPost

dla zamówień powyżej 100 zł

Dwa tygodnie na zwrot

na wszystkie przedmioty

Bezpieczne płatności

Paynow / BLIK / PayPal