Darmowy paczkomat powyżej 100 zł

Paynow / BLIK / PayPal

Skupujemy starocie

Skup staroci
Warszawa i okolice

telefon: 606 339 310
mail: skup@lookinside.pl

Zadzwoń, przyjedziemy na terenie Warszawy i okolic. Prowadzimy skup staroci Warszawa, kupujemy za gotówkę całe wyposażenie mieszkań lub wybrane przedmioty. Rzeczy z okresu PRL, z lat 90’tych, a także starsze – przedwojenne i XIX wieczne antyki.

Interesują nas przedmioty codziennego użytku, szło, porcelana, ceramika, zegary oraz zegarki. Płyty winylowe, CD, kasety, książki i sprzęt RTV-AGD. Rzeczy związane z motoryzacją, lotnictwem a nawet kosmosem. Wyposażenie biurowe, obrazy, sztućce, przedmioty codziennego użytku, opakowania, zdjęcia, meble, oraz wiele innych rzeczy.

Nie trać cennych skarbów – Nic nie wyrzucaj!

Zamiast pozbywać się starych przedmiotów, daj im drugie życie! Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wyślesz zdjęcia interesujących Cię rzeczy, a my zaproponujemy uczciwą wycenę. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Ci fachowej porady i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z procesem skupu.

Skupujemy starocie z różnych epok

Niezależnie od tego, czy masz przedmioty z okresu PRL, lat 90-tych, czy nawet starsze – przedwojenne i XIX-wieczne antyki, chętnie się nimi zainteresujemy. Nasza wiedza na temat różnych okresów historycznych pozwala nam dokładnie ocenić wartość i autentyczność zgromadzonych przez Ciebie skarbów.

Zadzwoń, napisz, zaproś nas!

Jeśli posiadasz przedmioty, których chciałbyś się pozbyć lub po prostu poznać ich wartość, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 606 339 310 oraz adresem e-mail: skup@lookinside.pl.

Z przyjemnością przyjedziemy na teren Warszawy i okolic, aby osobiście ocenić przedmioty i przedstawić Ci naszą ofertę. Nie trać okazji, by uzyskać gotówkę za swoje starocie – zadzwoń do nas już teraz!

Darmowy PACZKOMAT InPost

dla zamówień powyżej 100 zł

Dwa tygodnie na zwrot

na wszystkie przedmioty

Bezpieczne płatności

Paynow / BLIK / PayPal