o2.pl – Skarby z piwnicy

Artykuł na portalu o2.pl, w którym wypowiadamy się o modzie na vintage, skarbach, które można znaleźć w piwnicy czy na strychu, oraz o zaletach dawania starym przedmiotom nowego życia!

Czwórka – Polskie Radio

W audycji Ady Janiszewskiej “Dajesz radę”, w ramach cyklu “Modny piątek” z 27.08.2021, opowiadaliśmy o naszym sklepie, idei less waste / zero waste, drugim życiu starych rzeczy, zegarach i modzie na przedmioty vintage.

KUKBUK: 30 sklepów vintage

W kwietniu 2021 serwis Kukbuk umieścił nas na liście 30 najlepszych sklepów vintage z meblami i dodatkami w stylu retro. Dziękujemy za to wyróżnienie :)

Noizz.pl

W wakacje 2020 roku opowiedzieliśmy o naszym sklepie i tajnikach branży dziennikarzom portalu Noizz.pl.

Marek i Janek przy komputerze w Look Inside 2020
Tetris w Look Inside Wileńska 21
Plakaty warszawskie w Look Inside

Warsaw Insider

Latem 2019 roku ukazał się numer prestiżowego magazynu Warsaw Insider, poświęcony w całości warszawskiej Pradze. Nie mogło nas w nim zabraknąć! Ramka poświęcona sklepom vintage została zilustrowana zdjęciem z naszego wnętrza. W numerze znalazła się również wzmianka o naszym Muzeum Polskich Zegarów.

Shopping Zakupy

“Shopping Zakupy” to bezpłatny przewodnik zakupowy po Warszawie, wydany w grudniu 2019 roku. Jest to zestawienie miejsc w Warszawie, w których można zakupić oryginalne drobiazgi na gwiazdkowe prezenty.

Shopping: Zakupy, zakupowy przewodnik po Warszawie
Wnętrze Look Inside 2019

Wizz Air Magazine

W letnim wydaniu Magazynu linii lotniczych Wizz Air z 2018 roku, rozdawanym w samolotach, ukazał się obszerny artykuł o warszawskiej Pradze Północ. Nasz sklep został zaprezentowany na całej stronie, obok Muzeum Neonów i innych kultowych praskich miejsc.

Okładka Wizz Air Magazine w Look Inside

Warszawa Warsaw 2

Drugie, zaktualizowane wydanie przewodnika Warszawa Warsaw. Przed te dwa lata bardzo zmieniło się też wnętrze naszego sklepu :)

Marek Rykiel i Janek Rygiel we wnętrzu Look Inside 2018

Label: Urban Guide

Książka “Label: Urban Guide” zostałą wydana w 2018 roku. Jest to przewodnik po najciekawszych miejscach w sześciu największych polskich miastach. Look Inside znalazło się na stronie 122.

Okładka Label: Urban Guide
Look Inside w Label Magazine

Gazeta Wyborcza

W warszawskim dodatku do Gazety Wyborczej z dnia 22 września 2017 roku ukazał się całostronicowy artykuł o rewitalizacji Pragi, zagłębiu sklepów vintage i antykwariatów. Tekst ilustrowało zdjęcie Marka i Janka we wnętrzu Look Inside.

Janek Rygiel i Marek Rykiel w Look Inside, Gazeta Wyborcza 2017

TOP 10: Shops with design

W 2017 roku znaleźliśmy się w rankingu najlepszych warszawskich sklepów z dizajnem, przygotowanym przez portal WarszawaWarsaw.com.

Autor: Agnieszka Kowalska, zdjęcia: Aga Bilska, Filip Klimaszewski

Top 10 sklepów z dizajnem wg Warszawa Warsaw
Właściciele Look Inside w 2016 roku, Warszawa Warsaw

Aktivist: Vintage na prezent

W grudniu 2017 roku ukazał się materiał w internetowym wydaniu magazynu Aktivist. Jest o seria propozycji prezentów gwiazdkowych w stylu vintage, dostepnych do kupienia w naszym sklepie.

Wnętrze Look Inside, grudzień 2017

Warszawa Warsaw

Album “Warszawa Warsaw” ukazał się w grudniu 2016 roku. Jest to dwujęzyczny, nieco alternatywny przewodnik po Warszawie. Zostaliśmy w nim uwzględnieni, jako nowo otwarty sklep z dizajnem, polecany warszawiakom i turystom.

Autor: Agnieszka Kowalska / Autor Rooms

Warszawa Warsaw pierwsze wydanie okładka w Look Inside
Look Inside w albumie Warszawa Warsaw
Look Inside w albumie Warszawa Warsaw
Właściciele Look Inside w 2016 roku, Warszawa Warsaw

Wywiad w magazynie “Zwykłe Życie”

Artykuł “Chłopaki z Wileńskiej” ukazał się w grudniu 2016 roku w drukowanym magazynie “Zwykłe Życie” oraz na stronie internetowej. Zawiera rozmowę z założycielami sklepu Look Inside.

tekst: Mateusz Bzówka – zdjęcia: Basia Kuligowska i Przemysław Nieciecki / PION

Właściciele Look Inside, zdjęcia: Basia Kuligowska i Przemysław Nieciecki / PION