Darmowy paczkomat powyżej 100 zł

Paynow / BLIK / PayPal

Look Inside prezentuje:

Giełda staroci online

Witamy na internetowej giełdzie staroci. Oprócz stacjonarnego sklepu vintage na warszawskiej Pradze, prowadzimy całodobową sprzedaż staroci online. Na naszej stronie znajdziesz antyki, klasyki designu, czy przedmioty z PRL. Forma jest podobna do tradycyjnych zakupów w miejscach takich jak pchli targ – z tym, że jest znacznie bardziej przejrzysta i czytelna. Po prostu Giełda staroci online!

Promienie słońca w Look Inside - giełda staroci online trwa całą dobę

Warto pamiętać, że korzystanie z internetowej giełdy staroci online pomaga oszczędzić dużo czasu i paliwa. Możesz siedzieć wygodnie w fotelu i wybierać najpiękniejsze rzeczy retro nie wychodząc z domu.

Wnętrze sklepu Look Inside

Bezpieczna wysyłka

Gwarantujemy Państwu pewną i solidną wysyłkę – wszystkie starocie są zawsze bardzo bezpiecznie zapakowane. Do pakowania zakupionych przedmiotów retro, wykorzystujemy już raz użyte wypełniacze (takie jak folie bąbelkowe, kartony, papierowe torby). W ten sposób przyczyniamy się do ograniczenia naszego śladu węglowego, a co za tym idzie, pomagamy naszej wspólnej planecie! Pamiętajcie o tym, kiedy będziecie podejmowali decyzję o zakupach na naszej Giełdzie staroci online.

Przy okazji, przypominamy o naszej promocji – wysyłka zakupów o wartości powyżej 100zł do paczkomatu jest darmowa. 

Oferta staroci online

Staramy się tworzyć najciekawszą bazę retro produktów na sprzedaż, nieustannie podążając za najnowszymi trendami. Produkty są segregowane m.in. pod względem daty i miejsca produkcji, tak, aby ułatwić Państwu ich wyszukiwanie. Dzięki temu, łatwiej można znaleźć na przykład przedmioty vintage wyprodukowane w latach osiemdziesiątych. Albo starocia pochodzące z Polski z okresu PRL. Dodatkowo, na naszej giełdzie staroci online mogą Państwo używać wyszukiwania poprzez tagi – tym sposobem, łatwo będzie znaleźć bazę kolorowego szkła, porcelanowych ozdób, staroci motoryzacyjnych, czy kominkowych zegarów. Z chmury tagów możecie także wybrać informacje takie jak: kolor, styl, nazwisko projektanta czy kraj produkcji.

Wnętrze Look Inside Wileńska 21
Wnętrze Look Inside Wileńska 21

Jeśli interesują Cię tradycyjne targi staroci, w takim wypadku Giełda staroci online poleca zaglądać na stronę całorocznego kalendarium giełd. Tam na pewno znajdziesz najciekawszy pchli targ lub wydarzenie dla kolekcjonerów najbliżej domu :)

Natomiast jeśli masz coś fajnego do sprzedania, wtedy koniecznie odwiedź zakładkę „Skup Staroci Warszawa”.

Skup staroci praga północ - niepotrzebne rzeczy

Darmowy PACZKOMAT InPost

dla zamówień powyżej 100 zł

Dwa tygodnie na zwrot

na wszystkie przedmioty

Bezpieczne płatności

Paynow / BLIK / PayPal