Vintage Walentynki

Już w poniedziałek Walentynki! Święto miłości i gorących uczuć, które rozpalają nas przez całe życie. Obejrzyjcie galerię sentymentalnych zdjęć poniżej.

tekst: Robert Marciniak, zdjęcia: Marek Rykiel, współpraca: Janek Rygiel

Pomysły walentynkowe

W tym dniu, warto poświęcić czas ważnym dla nas osobom oraz dać im znać, jak wiele dla nas znaczą. To dobry moment, by podziękować im za każdy uśmiech, który wywołali na naszej twarzy.

Klucze do ludzkich serc bywają różne. W rozpracowywaniu nieznanych uczuć pomocny może okazać się otwieracz lub korkociąg, dlatego też warto zaopatrzyć się w któryś z nich wybierając się na randkę.

Prezent na Walentynki

Miłość niejedno ma imię. Naszą Walentynką może zostać partner, sąsiadka, koleżanka ze studiów, a nawet listonosz. Tego dnia możemy odwdzięczyć się wszystkim tym, którzy choć raz okazali nam swoje serce. Miły upominek z okazji Dnia Świętego Walentego z pewnością ucieszy każdego.

Niektóre trendy nie ulegają zmianie. O pomysłach na Walentynki wbrew konsumpcjonizmowi możecie poczytać w starszym wpisie. Wykonany przez nas samych upominek, czy własnoręcznie upieczone ciasto, z pewnością zapadną w pamięci obdarowywanej osobie.

W walentynkowy poniedziałek czekamy na Was o zwykłej porze, czyli od 11:00 do 19:00. Zajrzyjcie na Wileńską 21 w poszukiwaniu vintage podarunków, lub zabierzcie swoją Walentynkę na randkę do niepowtarzalnego, Look Inside’owego wnętrza.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.